قلعه نویی: کره جنوبی پس از ایران بخت صعود دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در حاشیه اولین تمرین تیم استقلال اظهار داشت: از اینکه پس از گذراندن یک فصل بد موفق شدیم در جام حذفی قهرمان شویم، خوشحالم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص حضور هشت بازیکن در اولین تمرین، گفت: معمولا در دو روز اول پس از تعطیلات، تیم‌ها تمام بازیکنان را در اختیار ندارند؛ اما در روزهای آینده همه بازیکنان در تمرین حاضر خواهند شد. یارگیری را به طور نامحسوس از مدت‌ها قبل آغاز کرده بودیم.
وی افزود: برای حضور قدرت مندانه در لیگ قهرمان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی، کار سختی را پیش رو داریم. به همین دلیل، نفرات خوبی را جذب کرده‌ایم. دو تا سه بازیکن دیگر را جذب خواهیم کرد که از آنها نام نمی‌برم. با کامل تر شدن تیم، تمرینات جدی را شروع خواهیم کرد.
قلعه نویی در مورد فهرست بازیکنان مازاد، عنوان کرد: بهتر است از اکنون تا مشخص شدن تکلیف، صحبت از آنها به میان نیاید.
قلعه نویی در مورد مذاکره با پاختاکور ازبکستان برای سرمربیگری، گفت: صحبت‌هایی با آنها داشتم؛ اما به دلیل اینکه 18 سال در استقلال بوده‌ام، اولویت اولم این تیم بود. هافبک دفاعی پاختاکور را پسندیدم؛ اما به دلیل آنکه درگیر مسابقات بودند، نمی‌توانیم او را جذب کنیم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در مورد همگروهی با کره جنوبی، کره شمالی، عربستان و امارات در مقدماتی جام جهانی، عنوان کرد: تمام حریفان مشکل هستند. امیدوارم با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان بتوانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم. در گروه ما پس از ایران، شانس صعود را به کره جنوبی می‌دهم.

/ 0 نظر / 9 بازدید